Piast Gliwice. Kamil Wilczek ma zostać nowym napastnikiem Broendby

PRZEGLĄD PRASY. Zdaniem ?Sportu? Kamil Wilczek, król strzelców minionego sezonu w barwach Piasta Gliwice, jeszcze tej zimy ma trafić do duńskiego Broendby.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

We Włoszech coraz więcej mówi się o tym, że Kamil Wilczek, który jeszcze w poprzednim sezonie seryjnie trafiał dla Piasta Gliwice, może pożegnać się z Carpi FC 1909. Wciąż aktualny król strzelców polskiej ekstraklasy nie ma łatwego życia w Serie A. Jesień przyniosła Kamilowi Wilczkowi zaledwie trzy ligowe występy (w sumie 114 minut), w tym dwa z nich jeszcze w sierpniu. Wyżej w klubowej hierarchii napastników są Marco Boriello, swego czasu reprezentant Włoch, czy Kevin Lasagna.

We włoskich mediach pojawiła się informacja, że reprezentant Polski może trafić do Broendby. Katowicki "Sport" podaje więcej szczegółów na ten temat. "Broendby oferuje Polakowi podobne warunki finansowe do tych, jakie ma w Italii, czyli sporo ponad 200 tysięcy euro za sezon. Ta kwota raczej wyklucza możliwość jego ponownych występów w Gliwicach" - czytamy w dzienniku .Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?