Nowy sponsor Falubazu. W nazwie pojawi się kantor?

W czwartkowe południe oficjalnie poznamy tytularnego sponsora żużlowców Falubazu Zielona Góra. Nieoficjalne wieści głoszą, że zespół w rozgrywkach PGE Ekstraligi wystartuje pod nazwą Ekantor.pl Falubaz.
To jednak na razie domysły. Klub odsłoni karty w czwartek podczas konferencji prasowej, na której przedstawi nowego sponsora tytularnego drużyny. W ostatnich dwóch sezonach zespół na ekstraligowych torach ścigał się pod nazwą SPAR Falubaz. - SPAR nie będzie już sponsorem tytularnym naszej drużyny, ale są szanse, że inna firma nim zostanie - powiedział dwa miesiące temu Andrzej Napieraj, ówczesny zarządca ZKŻ SSA, spółki kierującej ekstraligowym zespołem Falubazu.

Czwartkowa konferencja prasowa będzie transmitowana na żywo w serwisie Falubaz.com.

Prezentacja nowego sponsora tytularnego to nie jedyna czwartkowa atrakcja dla kibiców żużla. W godz. 17-18.30 fani Falubazu będą mogli spotkać się z trenerem Markiem Cieślakiem i żużlowcami w sklepie kibica w centrum handlowym Focus Mall. To pierwsza w tym roku szansa na zdobycie autografów i zdjęcia z naszymi zawodnikami. Każdy kibic otrzyma gadżet z nową nazwą drużyny oraz plakat, na którym będzie można zebrać podpisy od Piotra Protasiewicza, Jarosława Hampela i Patryka Dudka.

PAN KRZYCHU Z WIELKĄ KLASĄ ŻEGNA SIĘ Z FALUBAZEM

NOWY SZTAB SZKOLENIOWY FALUBAZU. JUŻ BEZ DUDKA I FRĄTCZAKA

AUSTRALIJCZYK DOYLE NOWYM ZAWODNIKIEM FALUBAZU

POWIĘKSZA SIĘ SKŁAD FALUBAZU. TERAZ DUŃCZYK