Kto zostanie trenerem Stali Stalowa Wola? Jest kilku kandydatów

Do końca tygodnia mamy poznać nazwisko nowego trenera drugoligowej Stali Stalowa Wola. W gronie kandydatów pojawiło się m.in. nazwisko asystenta Jaromira Wieprzęcia, Andrzeja Kasiaka.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLOd poniedziałki zespół Stali Stalowa Wola szuka nowego trenera, który zastąpi Jaromira Wieprzęcia. Jak przyznał w rozmowie z rzeszow.sport.pl prezes piłkarskiej spółki akcyjnej Stali, Mariusz Szymański formuła współpracy z trenerem Wieprzęciem się wyczerpała. - Zespół potrzebuje nowych bodźców - mówił prezes Stalówki, dodając, że następcę trenera Wieprzęcia poznamy do końca tygodnia.

Kto może objąć ósmy aktualnie zespół II ligi? Według nieoficjalnych informacji spore szansę na przejęcie Stali ma dotychczasowy asystent Wieprzęcia, Andrzej Kasiak. W gronie kandydatów wymienia się również byłych piłkarzy Stalówki, Daniela Purzyckiego i Sławomira Adamusa. Purzycki przed rokiem zwolniony został z Pogoni Siedlce, z którą awansował do I ligi. Adamus natomiast już wcześniej kilka razy prowadził stalowowolski zespół. Niewykluczone, że działacze Stali zdecydują się zatrudnić trenera "z zewnątrz". Tutaj pojawia się nazwisko Rafała Wójcika, który do niedawna był asystentem Mariusza Pawlaka w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.