Górnik Zabrze. Kolejne wzmocnienie! Sebastian Steblecki ma podpisać kontrakt

Jeszcze we wtorek Górnik Zabrze pozyska kolejnego zawodnika. Warunki kontraktu z klubem z Roosevelta ustalił Sebastian Steblecki, który bronił ostatnio barw holenderskiego SC Cambuur-Leeuwarden.


Sebastian Steblecki - o czym jako pierwszy poinformował na twitterze Leszek Błażyński, dziennikarz "Sportu" - przechodzi testy medyczne przed transferem do Górnika Zabrze. Nam z kolei udało się dowiedzieć, że ten 24-letni skrzydłowy ustalił już z zabrzanami wszystkie szczegóły swojego kontraktu. Jeśli więc wspomniane testy nie wykażą niczego niepokojącego, jeszcze we wtorek podpisze umowę z Górnikiem. Co ważne, Steblecki trafi do Zabrza jako "wolny" zawodnik, bo wcześniej dogadał się w sprawie rozwiązania kontraktu z dotychczasowym pracodawcą.

Steblecki przez wiele lat był związany z Cracovią. Latem 2014 roku przeszedł do SC Cambuur-Leeuwarden, gdzie pierwszy sezon miał jeszcze w miarę obiecujący (11 meczów, dwie bramki). Minionej jesieni do udanych już jednak nie zaliczy. W Eredivisie zaliczył zaledwie dwa występy.

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?