Transfery. Maciej Gostomski wyjechał do Szkocji, by podpisać kontrakt z Glasgow Rangers

Dwa dni po wygaśnięciu umowy z Lechem Poznań były już bramkarz Kolejorz wyjechał do Szkocji, aby podpisać umowę z Glasgow Rangers. Podczas test ów był pod wrażeniem szkockiego klubu. Zamierza powalczyć tam o pozycję bramkarza numer jeden
Maciej Gostomski dostał propozycję przedłużenia umowy z Lechem Poznań, ale nie zaakceptował jej warunków. Wraz z nocą sylwestrową jego umowa z Kolejorzem skończyła się i bramkarz może teraz podpisać umowę z kim chce. Miał propozycję z NEC Nijmegen, ale wygląda na to, że dołączy do Glasgow Rangers. W sobotę wyleciał do Szkocji, by podpisać kontrakt.

Ten słynny szkocki klub od lat gra poza ekstraklasą po przymusowej degradacji za długi w 2012 roku. Wtedy znalazł się nawet w czwartej lidze. Teraz walczy o powrót do ekstraklasy Szkocji, choć raz walkę w barażach już o nią przegrał. - Byłoby miło wrócić z Rangersami do ekstraklasy - mówił Maciej Gostomski, który był pod wrażeniem organizacji w Glasgow i zapowiadał walkę o miejsce pierwszego bramkarza Rangersów.

Lech Poznań na dzisiaj ma w bramce Jasmina Buricia oraz 39-letniego Krzysztofa Kotorowskiego. Do zespołu z wypożyczenia do Miedzi Legnica nie wróci Mateusz Lis.