Sport.pl

Ruch Chorzów. Liverpool przyjeżdża po gracza niebieskich!

Na Cichej spodziewają się w środę gości z Liverpoolu. Przedstawiciele angielskiego klubu wiozą gotówkę za gracza niebieskich.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

To już zakrawa o piłkarskie szaleństwo. Przed świętami informowaliśmy, że Manchester City i Manchester United rywalizują o Kamila Grabarę, młodego zawodnika Ruchu.

Kamil Grabara to 16-latek z Rudy Śląskiej. Utalentowany bramkarz jest wychowankiem Wawelu Wirek. Do Ruchu Chorzów trafił przez Stadion Śląski Chorzów. Wiosną tego roku podpisał z niebieskimi pierwszy profesjonalny kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. Mierzący 190 cm nastolatek w listopadzie zadebiutował w drużynie seniorów w meczu trzecioligowych rezerw. Na debiut w pierwszej drużynie może już się nie doczekać...

Zawodnikiem poważnie interesują się bowiem angielskie kluby. W Chorzowie gościł już David Harrison. Menedżer Akademii Piłkarskiej Manchesteru City odwiedził Śląsk z zamiarem kupna zawodnika Ruchu. Nie były to żadne obserwacje. Anglik złożył Ruchowi konkretną ofertę. Na testy zaprosił też piłkarza Manchester United.

Czy Liverpool też staje do walki do tego gracza? Tej informacji nie udało nam się potwierdzić w klubie. Faktem jest jednak, że w środę przedstawiciele angielskiego klubu mają gościć na Cichej.Więcej o: