Lech Poznań. Piotr Rutkowski: Jest konkretna oferta za Linettego. Burić chce zostać. Thomalla? "Hejt" na niego jest okrutny

- Ten "hejt" wokół Denisa jest okrutny i uważam, że nieproporcjonalny do jego postawy. To się nakręca, a media lubią po każdym meczu dawać mu najsłabszą ocenę i konsekwentnie go dobijać, mimo że w lipcu i sierpniu szło mu całkiem nieźle - mówi w rozmowie z portalem Sportowe Fakty wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.
Serwis Sportowe Fakty przeprowadził rozmowę z wiceprezesem Lecha Poznań, Piotrem Rutkowskim. Większość wątków wywiadu dotyczy wątków transferowych i przyszłości kilku piłkarzy mistrza Polski. Rutkowski zdradza m.in. że do klubu wpłynęła konkretna oferta dla Karola Linettego, a zimą odejdzie maksymalnie jeden z kluczowych zawodników.

Wiceprezes "Kolejorza" stanął też w obronie Denisa Thomalli, który od ponad 18 godzin spędzonych na boisku nie strzelił gola: - Ten "hejt" wokół Denisa jest okrutny i uważam, że nieproporcjonalny do jego postawy. To się nakręca, a media lubią po każdym meczu dawać mu najsłabszą ocenę i konsekwentnie go dobijać, mimo że w lipcu i sierpniu szło mu całkiem nieźle.

W rozmowie pada też wątek Jasmina Buricia, który otrzymał już ofertę przedłużenia wygasającego w czerwcu kontraktu: - On jest tutaj szczęśliwy, zresztą chce się zapisać na kurs trenerski i będziemy go w tym wspierać, tak samo jak w staraniach o polskie obywatelstwo, o które nadal się ubiega.

Cała rozmowa z Piotrem Rutkowskim TUTAJ .