Christmas Cup: Reprezentacja Polski w piłce ręcznej zagra we Wrocławiu

W poniedziałek oraz we wtorek w Hali Stulecia we Wrocławiu rozegrany zostanie międzynarodowy turniej piłkarzy ręcznych Christmas Cup, w którym wystąpi reprezentacja Polski.
Rywalami Polaków będą reprezentacje Czech, Ukrainy oraz Iranu. Wrocławski turniej to jeden z ostatnich etapów przygotowań naszej drużyny do mistrzostw Europy, które w styczniu odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu.

Turniej rozegrany zostanie w formule pucharowej. W poniedziałek 28 grudnia odbędą się półfinały, w których Czechy zagrają z Iranem (godz. 17.30), a Polska zmierzy się z Ukrainą (godz. 20). Natomiast we wtorek zwycięzcy zagrają w finale, natomiast pokonani zagrają o trzecie miejsce. 

Oczywiście w sprzedaży są już bilety na turniej. Bilety są dzienne, tzn. uprawniają do oglądania obu meczów rozgrywanych tego samego dnia i zostały podzielone na trzy kategorie cenowe. 

Ceny zaczynają się od 29 zł (kat. 2 - 39 zł, kat. 1 - 59 zł). Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem strony www.ebilet.pl.

Plan turnieju

28 grudnia

17.30 - Czechy - Iran

20 - Polska - Ukraina

29 grudnia

17.30 - mecz o trzecie miejsce

20 - FINAŁ

Turniej będzie jednym z ostatnich sprawdzianów formy reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w Polsce 15-31 stycznia przyszłego roku. Trwa sprzedaż biletów na Euro 2016, która prowadzona jest za pośrednictwem portalu ebilet.pl. W fazie wstępnej Polacy zagrają w Krakowie z Francją, Macedonią i Serbią, z kolei we Wrocławiu rywalizować będą Niemcy, Hiszpanie, Szwedzi oraz Słoweńcy.