Lech Poznań. Kasper Hamalainen we wzruszającej rozmowie. Prawdopodobnie swojej ostatniej w Lechu

- To była długa podróż ze wszystkim co można sobie wyobrazić - opowiada Kasper Hamalainen o swoim trzyletnim pobycie w Lechu Poznań. Fin wraz z końcem kontraktu opuści zespół mistrza Polski.
- Mogę o Lechu mówić tylko pozytywne rzeczy. To profesjonalny klub, w którym wszystko działa tak, jak powinno. To duży klub z odpowiednim nastawieniem do piłkarzy. Podczas mojego pobytu zauważyłem, że Lech chce cały czas iść do przodu - mówi Kasper Hamalainen w pożegnalnej rozmowie z klubową telewizją Lecha Poznań.

Kontrakt Fina z "Kolejorzem" wygasa wraz z końcem roku i piłkarz nie chce go przedłużać. To jednak nie oznacza, że Hamalainen na pewno nie zagra w przyszłym roku w Poznaniu. TUTAJ wyjaśniamy kulisy jego odejścia. Niewykluczone jest bowiem, że fiński pomocnik wróci jeszcze do rozmów z Lechem w sprawie nowej umowy.

Poniżej cała rozmowa z Kasprem Hamalainenem, w której opowiada m.in. o swoich najlepszych i najgorszych momentach w zespole, o najpiękniejszym golu oraz o lechicie, który może zrobić największą karierę:

Zdjęcie MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE MAYAN SLIP Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PROTEGGA SHIELD SP0255 370 Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE 03036802
MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKI... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info