Plotki transferowe. Były bramkarz VfB Stuttgart zimowym celem Śląska Wrocław?

PRZEGLĄD PRASY. W Śląsku trwają poszukiwania nowych piłkarzy, którzy pomogą podnieść wrocławski klub z ligowego dna. Jednym z nich może być doświadczony austriacki golkiper Michael Langer - sugeruje ?Przegląd Sportowy?.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


30-letni Michael Langer to zawodnik z przeszłością m.in. w klubach niemieckiej 1. Bundesligi VfB Stuttgart i SC Freiburg. Ostatnie dwa lata Austriak bronił barw norweskiej Valerengi Oslo. W niedawno zakończonym sezonie (liga norweska gra systemem wiosna-jesień) zaliczył 14 występów, w których wpuścił 22 bramki, a tylko trzykrotnie zachowywał czyste konto. Drużyna ze stolicy Norwegii zajęła 7. miejsce w lidze.

Langer do Śląska mógłby trafić za darmo, bowiem zawodnikowi 30 grudnia kończy się umowa z Valerengą. Niewykluczone, że Langer był wkrótce pierwszym golkiperem Śląska, bowiem wkrótce z klubem z Oporowskiej może pożegnać się Mariusz Pawełek. Umowa kapitana Śląska z wrocławianami obowiązuje jeszcze tylko pół roku. W styczniu piłkarz będzie mógł podpisać przedwstępny kontrakt z nowym zespołem i w lipcu odejść za darmo.

Więcej o zainteresowaniu Śląska austriackim bramkarzem Michaelem Langerem TUTAJ.

Kibole przerwali trening Śląska Wrocław. Były race, wulgarny transparent i wyzwiska pod adresem piłkarzy

Czytaj więcej