Świąteczne prezenty od Broniarzy dla najmłodszych radomian

Tradycyjna akcja ?Mikołaj z Bronią? przeprowadzona przez klub i kibiców Broni Radom miała swój finał tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Tak, jak w ubiegłym roku Broniarze odwiedzili oddział szpitalny dla noworodków, obdarowując maluchy i ich mamy prezentami
Prezes Broni Artur Piechowicz oraz kibice klubu z Plant odwiedzili szpital naprzeciw stadionu, na którym Broniarze rozgrywają mecze ligowe. - Pamiętamy o noworodkach, bo to ich pierwsze święta. Mamy dla nich specjalne, body, maskotki, grzechotki. Tym razem wraz z kibicami przygotowaliśmy paczki dla maluchów, ale rozdaliśmy też zaproszenia na mecze tatusiom tych najmłodszych kibiców. Może na chwilę oderwą się od obowiązków rodzinnych i wpadną do nas na mecz - mówił Artur Piechowicz.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubowej personel szpitala przy ul. Tochtermanna nie krył zadowolenia. Jeszcze bardziej szczęśliwe były mamy dzieciaków. Dla maluchów to pierwsze świąteczne paczki. - W imieniu kibiców, którzy zorganizowali akcję, dziękujemy każdemu z każdą złotówkę. Dziękujemy również piłkarzom Broni i trenerom, którzy również dołożyli od siebie kilka złotych - podsumował serwis bronradom.pl.