Górnik Zabrze. Jednak nie będzie powrotu Dawida Kudły? Dogadał się z Pogonią

Długo mówiło się, że Dawid Kudła, bramkarz Pogoni Szczecin, może wrócić do Górnika Zabrze. Wygląda jednak na to, że do tego nie dojdzie.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Górniku Zabrze na Facebooku >>

Dawid Kudła to wierny kibic Górnika Zabrze. We wrześniu Pogoń Szczecin nałożyła na niego nawet 1000 złotych kary, bo...mecz Górnika z Cracovią oglądał w koszulce zabrzańskiego klubu . Niedługo potem zaś pojawiły się głosy, że 23-latek do Zabrza może wrócić (z Górnikiem zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów starszych), zwłaszcza że z końcem obecnego sezonu wygasa jego umowa z Pogonią. Dzisiaj taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny.

Wszystko dlatego, że Kudła porozumiał się ze szczecińskim klubem w sprawie przedłużenia kontraktu. - Potwierdzam, że jesteśmy dogadani - przyznał w rozmowie z "Kurierem Szczecińskim". To z kolei oznacza, że właściwie do zera maleją szanse na powrót do Szczecina Radosława Janukiewicza, który do końca trwających rozgrywek jest na wypożyczeniu w Górniku (i od początku listopada pełni rolę "jedynki" w bramce). Jeśli zatem zabrzanie zdecydują się zatrzymać go na stałe, powinno im być o to łatwiej.