Siatkówka. Spore wzmocnienie Impelu Wrocław. Wraca kontuzjowana Agata Sawicka

Już 27 grudnia do treningów z Impelem Wrocław wróci kontuzjowana libero Agata Sawicka.
Przypomnijmy, że Sawicka kontuzji doznała podczas finałowego meczu reprezentacji Polski z Turcją w ramach Igrzysk Europejskich w Baku. Po kompleksowych badaniach okazało się, że siatkarka zerwała przednie więzadła krzyżowe w kolanie. Rehabilitacja zawodniczki wrocławskiej drużyny przebiegła jednak bardzo sprawnie. Do treningów wróci jeszcze w tym roku.

- Cieszę się, że mogę być już z zespołem i zacząć normalnie trenować. Przede mną praktycznie trzy zajęcia rehabilitacyjne, a po świętach na stałe wracam do Wrocławia. Nie ukrywam, że jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa - komentuje libero Impel Wrocław, Agata Sawicka.

O rywalizacji w zespole i szansach na udaną drugą część sezonu siatkarka mówi: - Mamy bardzo dobre, doświadczone zawodniczki i myślę, że jesteśmy w stanie grać jeszcze lepiej, dać jeszcze więcej energii z siebie, a ta druga runda będzie dla nas korzystniejsza.

Przypomnijmy, że Impel w miniony czwartek zwolnił trenera Nicolę Negro. Nowy szkoleniowiec ma być znany na początku przyszłego tygodnia.