Asseco Resovia wreszcie wygrała na Podpromiu. Zobacz skrót meczu z AZS-em Olsztyn

Po czterech z rzędu porażka siatkarze Asseco Resovii wygrali przed własną publicznością. Mistrzowie Polski pokonali w hali Podpromie Indykpol AZS Olsztyn 3:2.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Asseco Resovię do zwycięstwa nad Indykpolem AZS-em Olsztyn poprowadził Olieg Achrem. Kapitan mistrzów Polski był najlepszym zawodnikiem meczu. Zdobył 19 punktów, atakując z 76-cioprocentową skutecznością. 21 punktów dołożył Bartosz Kurek, a 11 Aleksander Śliwka, który na boisku pojawił się dopiero w trzecim secie. Od tego momentu gra Asseco Resovii się poprawiła. Wcześniej gospodarze przegrali dwie pierwsze partie i w hali Podpromie zanosiło się na piątą z rzędu porażkę.

Asseco Resovia trzy kolejne sety wygrała odpowiednio do 17, 12 i 10, dopisując tym samym do swojego dorobku dwa punkty.