Ruch Chorzów. Skauci Chelsea i Arsenalu Londyn zapowiedzieli się na Cichej

Podczas piątkowego spotkania Ruchu Chorzów z Jagiellonią Białystok na trybunach chorzowskiego stadionu mają usiąść przedstawiciele dwóch angielskich klubów.
Na co stać w tym sezonie Ruch Chorzów? Podyskutuj na Facebooku >>

Kogo będą oglądać? W obu klubach nie brakuje młodych, utalentowanych zawodników z potencjałem. Stawiamy jednak, że przede wszystkim będą oceniać Bartłomieja Drągowskiego. W mediach można znaleźć informacje, że transferem 18-latka są zainteresowane tak wielkie kluby, jak Chelsea Londyn, Juventus, Atletico Madryt, Arsenal Londyn, Liverpool, Real Madryt... Cena za bramkarza to przynajmniej 3 miliony euro.

Mamy tylko nadzieję, że Drągowski powstrzyma się na Cichej od tak niesmacznych zachowań, jak te, których dopuścił się podczas niedawnego spotkania z Górnikiem Zabrze.

"W trakcie pierwszej połowy piątkowego meczu Jagiellonii z Górnikiem Zabrze Drągowski zaczął gmerać przy zwieraczach należących do napastnika gości Szymona Skrzypczaka. Wykonywanie tego rodzaju czynności bez zgody drugiej strony oraz wobec nieprzygotowanej na takie obsceniczne zachowania publiczności jest czymś - nazwijmy to - brzydkim i niefajnym" - pisaliśmy.

A może to jednak piłkarz Ruchu stanie przed szansą na przeprowadzkę na Wyspy? Kolejne gole Mariusza Stępińskiego też przecież robią wrażenie. Napastnik niebieskich ma już na koncie 11 ligowych trafień.

Ostatnim zawodnikiem Ruchu, który miał nadzieję na transfer do Anglii, był Maciej Jankowski. W 2012 roku ówczesnym zawodnikiem niebieskich, a dziś graczem Wisły Kraków, interesował się West Ham United.