Dawid "Cygan" Kostecki odzyskał przytomność [KOMUNIKAT]

Dawid "Cygan" Kostecki, bokser, który od niedzieli przebywa w jednym z rzeszowskich szpitali w piątek odzyskał przytomność - czytamy na oficjalnym profilu 34-latka na jednym z portali społecznościowych.

Chcesz wiedzieć wszystko o sporcie na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDawid "Cygan" Kostecki do szpitala trafił w kilka dni temu, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Początkowo według nieoficjalnych informacji mówiło się, że chciał popełnić samobójstwo. Inna wersja zdarzeń mówiła o pobiciu boksera. W czwartek na oficjalnym profili boksera na jednym z portali społecznościowych pojawił się oficjalny komunikat, w który czytamy, że obie wyżej wspomniane wersje są nieprawdziwe.

Kolejny wpis pojawił się w niedzielę.

W piątek w godzinach popołudniowych Dawid odzyskał przytomność. W dalszym ciągu leży na oddziale intensywnej terapii. Jego stan nie zagraża już życiu.

W związku z tym prosimy fanów i "ciekawskich" o uszanowanie pracy lekarzy. Na oddział wciąż może wejść jedynie jego żona. Informacje na temat jego stanu zdrowia nadal nie będą nikomu podawane, więc proszę cierpliwie czekać na dalsze komunikaty. Dziękujemy raz jeszcze fanom za dobre słowo i modlitwę.

Jesteście niezawodni.

- czytamy.