Michał Materla przed KSW 33: Będzie wyjątkowa atmosfera [WIDEO]

- Tysiące głosów, które będą krzyczeć i piszczeć. Byłem na wielu galach, ale w Krakowie padnie rekord w liczbie publiczności - mówi Michał Materla przed galą KSW 33 w Tauron Arenie Kraków.
W walce wieczoru spotka się z Mamedem Chalidowem: - Jestem zrelaksowany, spokojny. Przez ostatnie parę miesięcy wykonałem dobrą pracę - zapewnia Materla, który do walki przygotowywał się w Stanach Zjednoczonych. - Miałem świetnych sparingpartnerów.

Materla i Chalidow to przyjaciele. Ten pierwszy przechodził nawet specjalny trening mentalny przed walką. - Chodzi o to, by poukładać sobie wszystko w głowie, a nie o to, by kogoś znienawidzić na 15 minut - wyjaśnia.

Materla broni pasa federacji KSW w wadze średniej, ale to Chalidow uchodzi za największą gwiazdę. - Nie czuję się faworytem, ale tego pasa nie dostałem w prezencie, tylko stoczyłem wiele bojów - komentuje.

Chalidow większość walk kończy błyskawicznie i do tego w efektowny sposób. - Mamed to mój najtrudniejszy przeciwnik do tej pory - twierdzi Materla.