Ważenie przed galą KSW 33. Zawodnikom puściły nerwy

Za nami ważenie przed galą KSW 33, która w sobotę odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach. Już w piątek było gorąco. Podczas tradycyjnego mierzenia się wzrokiem nerwy puściły Anzorowi Ażijewowi i Vaso Bakoceviciowi.
Agresywnych zawodników musieli rozdzielać promotorzy federacji KSW: Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. W sobotę zapowiada się więc gorące starcie. Ażijew i Bakocević wyjdą do klatki jako drudzy.

Kibice w Tauron Arenie Kraków zobaczą aż trzy starcia o pasy mistrzowskie. Walka wieczoru to długo wyczekiwany pojedynek dwóch przyjaciół: Michała Materli i Mameda Chalidowa. - Zostawimy serce w klatce - zapowiada Materla, który broni tytułu w wadze średniej.

O pas wagi ciężkiej powalczą obrońca tytułu Karol Bedorf i debiutujący w federacji KSW Michał Kita. - Jestem, by zadawać ból - straszył rywala pretendent.

Pas w wadze piórkowej zawiśnie na biodrach Artura Sowińskiego lub Klebera Koike Erbsta. Ten drugi na ważeniu zapowiedział poddanie Polaka.

Bramy wejściowe zostaną otwarte o godzinie 17. W sobotę można będzie jeszcze kupić bilety. W kasach Tauron Areny Kraków będzie ich około 200. Transmisja w systemie Pay-Per-View od godz. 19.

Walki KSW 33:

Piotr Wawrzyniak (83,3 kg) - Łukasz Bieńkowski (83,4 kg)

Anzor Ażyjew (66,1 kg) - Vaso Bakocević (65,6 kg)

Kamil Szymusiowski (76,6 kg) - Dawid Zawada (76,7 kg)

Łukasz Chlewicki (69,6 kg) - Bartłomiej Kurczewski (69,9 kg)

Katarzyna Lubońska (56,5 kg) - Ariane Lipski (56,8 kg)

Aziz Karaoglu (83,5 kg) - Miguel Falcao (83,7 kg)

Artur Sowiński (66 kg) - Kleber Koike Erbst (65,7 kg)

Karol Bedorf (116,7 kg) - Michał Kita (104,4 kg)

Michał Materla (84 kg) - Mamem Chalidow (83,9 kg)

Więcej o: