Sport.pl

Flavio Paixao zaprasza do wrocławskich kin na film o Cristiano Ronaldo

Do sal kinowych wrocławskich Multikin wchodzi film o gwiazdorze Realu Madryt i reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo. Śląsk dla swoich kibiców przygotował specjalną ofertę zniżek na projekcje tej produkcji w najbliższych dniach.
Dokument "Ronaldo" trafia do Multikin w Arkadach Wrocławskich i Pasażu Grunwaldzkim już od początku następnego tygodnia. Na seanse filmu o jednym z najlepszych piłkarzy globu kina zapraszają: w poniedziałek, 23 listopada, godz. 19 (poniedziałek) oraz 28 i 29 listopada, godz. 12.

Bilety na tę produkcję kosztują 26 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Kibice Śląska, którzy mają jednak już zakupione wejściówki na spotkanie WKS-u z Pogonią Szczecin mogą obejrzeć dokumentalną wersję życia Cristiano Ronaldo w cenie biletu ulgowego (bilety za 20 zł przysługują również posiadaczom aktualnych karnetów).

"Ronaldo" to dokument twórców filmu "Senna" oraz "Amy". Tym razem pokażą, jak wygląda życie ikony futbolu w oku cyklonu. Dokument jest przepełniony ciekawymi wywiadami, najwyższej jakości materiałami piłkarskimi oraz nigdy nie pokazywanymi materiałami archiwalnymi. Film pokazuje życie zawodowe oraz prywatne Cristiano Ronaldo będącego u szczytu swojej sportowej kariery.

Wielkim fanem trzykrotnego zdobywcy Złotej Piłki jest oczywiście Flavio Paixao, portugalski skrzydłowy Śląska Wrocław. Najlepszy strzelec WKS nie przepuści okazji do obejrzenia tego dokumentu, dlatego zachęca również kibiców do wybrania się na projekcje.

Więcej o: