Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice 3:5. Radoslav Latal: Popełnialiśmy katastrofalne błędy

- Chyba się nie pomylę, jeśli powiem, że Piast Gliwice stworzył sobie sześć okazji, z których zdobył pięć bramek - stwierdził po porażce z liderem ekstraklasy Piotr Mandrysz, trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Gratuluję gospodarzom dobrego meczu. Mieliśmy problem z ich grą, dali z siebie wszystko. O tym, że wygraliśmy, zadecydowała bardzo dobra forma Jakuba Szmatuły. I nie mam na myśli tylko tej obronionej "jedenastki". Niestety, tego dnia popełnialiśmy w obronie katastrofalne błędy - nie krył Radoslav Latal, szkoleniowiec Piasta.

Paradoksalnie, Piotr Mandrysz swój zespół natomiast chwalił. - Może to zabrzmi głupio, bo straciliśmy aż pięć bramek, ale moi chłopcy zagrali dobry mecz. Liderowi ekstraklasy wbiliśmy przecież trzy gole. Gdybyśmy pokazali więcej jakości przy wykańczaniu akcji, wynik byłby inny. Bo chyba się nie pomylę, jeśli powiem, że Piast stworzył sobie sześć okazji, z których zdobył pięć bramek. My z kolei tych okazji mieliśmy multum, ale nie potrafiliśmy z nich korzystać - podkreślał trener Niecieczy.