Wisła Kraków. 13 minut Wilde-Donalda Guerriera w reprezentacji Haiti

Reprezentacja Haiti przegrała kolejny mecz w eliminacjach do mistrzostw świata. 13 minut w kadrze rozegrał Wilde-Donald Guerrier.

Facebook?  | A może Twitter?

Cztery dni temu Haitańczycy zainaugurowali czwartą rundę eliminacji do MŚ w strefie CONCACAF. Zaczęli od wyjazdowej porażki 0:1 z Kostaryką. W nocy z wtorku na środę czasu polskiego rozegrali kolejne spotkanie o punkty. Tym razem ich przeciwnikiem była Jamajka.

Haiti znów przegrało 0:1 i po dwóch meczach zajmuje ostatnie miejsce w eliminacyjnej grupie B. Kolejne spotkania rozegra w marcu z reprezentacją Panamy, która ma na koncie trzy punkty.

W meczu z Jamajką wystąpił Guerrier. Skrzydłowy Wisły pojawił się na boisku w 76. minucie - wtedy Haiti już przegrywało. Guerrier nie odmienił losów meczu. We wcześniejszym spotkaniu z Kostaryką wybiegł na boisko w podstawowym składzie kadry.