ŁKS 1926 Łomża coraz bliżej czołówki w III lidze

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej III ligi ŁKS 1926 Łomża na swoim boisku wygrał 4:1 z KS Wasilków. Goście kończyli mecz w osłabieniu.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Po pierwszej połowie tego spotkania był remis 1:1. O wygranej gospodarzy zadecydowało kilka minut w drugiej części meczu. Najpierw sędzia podyktował rzut karny dla ŁKS-u, który na bramkę zamienił Rafał Maćkowski. Zaraz potem z boiska musiał zejść za drugą żółtą kartkę Rafał Szczepanik z KS Wasilków. Przegrywając 1:2 i grając bez zawodnika zespół KS Wasilków nie był w stanie odmienić losów spotkania.

Po meczu duże pretensje do sędziego miał trener KS Wasilków Artur Woroniecki.

- Sędzia miał duży wpływ na wynik meczu - mówi Woroniecki. - Na pewno rzutu karnego nie było, a jeszcze kilka innych decyzji także było kontrowersyjnych. Z ośmiu żółtych kartek jakie dostali moi zawodnicy aż siedem było za komentowanie decyzji sędziego.

- Sędzia mylił się, ale w obie strony - stwierdza Waldemar Antolak, kierownik ŁKS-u Łomża.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków 4:1 (1:1)

Strzelcy bramek: Rafał Maćkowski (2., 56.-karny i 87.), Michał Sadowski (83.) - Rafał Szczepanik (9.).

ŁKS: Wienczatek - Maćkowski (89. Boroń), Kacprzyk, Przysowa, Malinowski, Kamieniowski, Gałązka, Świderski, Olesiński (86. Brudkowski), Sadowski.

KS Wasilków: Ł. Szczepanik - Butkiewicz, Ostaszewski, Dąbrowski, Maksimowski (68. Naliwajko), Kosicki (75. Rybnik), Styś, R. Szczepanik Ż-Cz, Skiepko, Romaniuk (86. Czaczkowski), Gagacki.

Inne wyniki 18. kolejki

Sobota: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn 8:0, Concordia Elbląg - Wissa Szczuczyn 0:2, Start Działdowo - Olimpia Elbląg 0:7, MKS Ełk - Znicz Biała Piska 2:0, Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap 1:0, Sokół Ostróda - MKS Korsze (godz. 18).

Niedziela: Warmia Grajewo - GKS Wikielec, Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg (dwa mecze o godz. 13).