Lech Poznań na Landach - tym razem w Kościanie. Mnóstwo ludzi, były też owoce prosto z Brazylii

Kebba Ceesay, Marcin Robak, Denis Thomalla i Adam Makuchowski reprezentowali Lecha Poznań podczas kolejnego odcinka Lech na Landach. W jego ramach piłkarze Kolejorza tym razem odwiedzili Kościan
W ramach akcji Lech na Landach piłkarze i sztab szkoleniowy poznańskiego Lecha odwiedzają miejscowości w całej Wielkopolski, a nawet poza nią, w których kibicuje się Kolejorzowi. To nie tylko promocja klubu i okazja dla mieszkańców tych miejscowości do spotkania z zawodnikami, zadania pytań, zebrania autografów. To także okazja do promowania zdrowego i aktywnego trybu życia, bo to również jest celem akcji. Każdy, kto przyszedł na spotkanie, mógł sprawdzić swoją wagę, stopień nawodnienia organizmu i masę tłuszczową oraz mięśniową, by dowiedzieć się, co powinien zmienić w swoim organizmie. Można się było także napić egzotycznych koktajli z owoców z Brazylii.

- Zainteresowanie spotkaniem z Lechem w Kościanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - powiedział w materiale LechTV Wojciech Terpiłowski z działu marketingu Kolejorza.

Materiał LechTV można obejrzeć tutaj: