Reprezentacja Polski do lat 21. Czy Tomasz Kędziora najszybciej trafi do kadry Nawałki? I kto jest idolem Dariusza Formelli? [WIDEO]

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 zagra dziś towarzysko z Norwegią. Początek spotkania o godz. 18 w Gdyni. Szansę na występ mają dwaj piłkarze Lecha Poznań Tomasz Kędziora i Dariusz Formella.
Przed spotkaniem reprezentanci Polski podzielili się opinią na temat kolegów z drużyny przed kamerami telewizji internetowej "Łączy nas piłka". Młodzi zawodnicy odpowiedzieli m.in. na pytania, który z zawodników najszybciej trafi do pierwszej reprezentacji Polski prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę (wskazano m.in. Tomasza Kędziorę z Lecha Poznań), ale także kto spędza najwięcej czasu przed lustrem (Dariusz Formella), kto najwięcej czasu spędza grając w gry na konsoli, czy też kto ma najgorszą "stylówkę". Na to ostatnie pytanie Formella odpowiedział, kto był najgorzej ubrany w klubie Czekolada w Lublinie, nawiązując do ostatnich doniesień medialnych, jakoby po ostatnim meczu młodzieżówki miał bawić się z kolegami w tym lublińskim klubie. "To musicie wyciąć" - żartował młody lechita.

Młodzi Polacy zdradzili też kto jest ich piłkarskim idolem. Formella przyznał, że wzoruje się na Marco Reusie z Borussii Dortmund. Padały też takie nazwiska jak: Lewandowski, Ronaldo, Ramos, Cole, Kroos, a nawet Maradona. Odpowiedzi na wszystkie pytania polskich piłkarzy zobaczycie w materiale wideo poniżej.

Występ Tomasza Kędziory w wieczornym meczu z Norwegią jest niemal pewny, z uwagi na to, że jest on kapitanem reprezentacji Polski do lat 21. Drugi z lechitów Dariusz Formella w ostatnich spotkaniach wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Początek meczu Polska - Norwegia o godz. 18 w Gdyni.