Effector z wiceliderem, KSZO z rewelacją ligi i Korona Handball [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach
SIATKÓWKA

PLUS LIGA: Effector Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Hala Legionów przy ul. Drogosza, sobota godz. 17;

ORLEN LIGA: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PTPS Piła, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 18;

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA: KSSPR Końskie - MTS Chrzanów, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18;

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 16;

II LIGA: Wisła Sandomierz - Gloria Katowice, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18;

PIŁKA NOŻNA

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - Polonia Warszawa, stadion przy ul. Szczepaniaka, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Cracovia, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, oba mecze niedziela godz. 12;

III LIGA: Czarni Połaniec - Sparta Caffaro Kazimierza Wielka, sobota godz. 12, Korona II Kielce - Poprad Muszyna, sobota godz. 13, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Łysica Bodzentyn, sobota godz. 16, Wisła Sandomierz - Cracovia II, niedziela godz. 13;

IV LIGA: ŁKS Łagów - Naprzód Jędrzejów, sobota godz. 11, Klimontowianka Klimontów - Lubrzanka Kajetanów, Unia Sędziszów - Partyzant Radoszyce, Kamienna Brody - Alit Ożarów, Zdrój Busko Zdrój - Hetman Włoszczowa, Wierna Małogoszcz - Nidzianka Bieliny, Neptun Końskie - GKS Rudki, Pogoń Staszów - Nida Pińczów, wszystkie mecze niedziela godz. 12;

KLASA OKRĘGOWA: Sparta Dwikozy - GKS Nowiny, sobota godz. 11, Zieleń Żelisławice - Koprzywianka Koprzywnica, Granat Skarżysko-Kamienna - Zenit Chmielnik, Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów, Moravia Morawica - Star Starachowice, Piast Stopnica - Gród Ćmińsk, Wicher Miedziana Góra - Wisła Nowy Korczyn, Stal Kunów - Polanie Pierzchnica, wszystkie mecze niedziela godz. 12;

FUTSAL

I LIGA: GKS Ekom Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów, hala przy ul. Gimnazjalnej, sobota, godz. 15.30.

BADMINTON

3. Memoriał Adama Gołąba, hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, niedziela, godz. 10.

TENIS STOŁOWY

II LIGA MĘŻCZYZN. KTS Sandomierz - Meteor I Wąchock, niedziela, godz. 12, Radość Porzecze - Meteor II Wąchock, niedziela, godz. 12, Orlęta Bilcza - Alit Ożarów, sobota, godz. 14. II WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY ZAKÓW, MŁODZIKÓW, KADETÓW I JUNIORÓW. Hala przy ul. Szkolnej 1 w Bilczy, sobota, godz. 9.30.

Więcej o: