Sport.pl

Lech Poznań przedostatni na półmetku. "Musimy się przyzwyczaić, że Lech gra od kryzysu do kryzysu"

- Oglądanie tabeli, w której mistrz Polski Lech Poznań zajmuje przedostatnie miejsce, jest przerażające - mówi w materiale telewizji LechTV spiker stadionu Kolejorza Grzegorz Surdyk. - Musimy się w Poznaniu przyzwyczaić do tego, że Lech gra od kryzysu do kryzysu- dodaje Radosław Nawrot z "Gazety Wyborczej"
- Lech chyba uwierzył w to, że może się odblokować. W czterech ostatnich meczach mu się udawało, aczkolwiek nadal musi grać bez nominalnego napastnika - mówi Grzegorz Surdyk.

- Po tej serii klęsk niczego Lech bardziej nie potrzebował niż trenera, który tych piłkarzy przytuli, powie że on się tym wszystkim zajmie i wyprostuje. Takim trenerem jest Jan Urban - mówi dalej Radosław Nawrot w materiale poświęconym półmetkowi rozgrywek ligowych, na którym mistrzowie Polski wciąż są na przedostatnim miejscu. Żeby awansować do grupy mistrzowskiej, będą musieli dokonać czegoś, co jest niezwykle trudne - punktować tak, jak robili to w mistrzowskim sezonie, około dwóch punktów na jeden mecz.

W materiale wypowiadają się Grzegorz Surdyk, spiker stadionowy Lecha Poznań oraz Radosław Nawrot z "Gazety Wyborczej Poznań".Więcej o:
Skomentuj:
Lech Poznań przedostatni na półmetku. "Musimy się przyzwyczaić, że Lech gra od kryzysu do kryzysu"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX