Siatkarska Liga Mistrzyń: Impel zagra we Wrocławiu z Dresdner SC

Dziś we Wrocławiu w elitarnej Lidze Mistrzyń Impel Wrocław zagra z mistrzem Niemiec Dresdner SC. Początek o godzinie 18.
Przypomnijmy, że Impel Wrocław w swoim pierwszym meczu w Lidze Mistrzyń w tym sezonie wygrał w Baku 3:0. Była to historyczna, bo pierwsza wygrana wrocławianek w Lidze Mistrzyń. Najlepiej punktującą zawodniczką była wtedy Kristin Hildebrand - Amerykanka, która zdobyła już dwukrotnie MVP ligowych meczów.

Natomiast w środę do Wrocławia przyjeżdża Mistrz Niemiec - Dresdner SC. Zespół ten od wielu lat jest w czołówce Bundesligi, dlatego też regularnie występuje w Lidze Mistrzyń. Bez wątpienia będzie to ciężki rywal dla Impelek, co gwarantuje wielkie widowisko i zaciętą walkę na parkiecie.

Mecz transmitowany będzie w Polsat Sport oraz Laola TV. Relację ze spotkania będzie można śledzić także w mediach społecznościowych Impel Wrocław.

Bilety na spotkanie są wciąż w sprzedaży. Mamy trzy możliwości zakupu - za pośrednictwem strony internetowej KupBilet.pl, w punktach stacjonarnych - EMPiKach i STSach oraz na godzinę przed meczem w kasie biletowej (wejście nr IV).