Można spalić kalorie z trenerem Lecha Poznań, a potem... szybko je odzyskać

"Zamień 500 kcal na 500 kcal!" - to tytuł akcji Lecha Poznań dla każdego, kto zechce 11 listopada spalić trochę kalorii. O godz. 9.30 w Lasku Marcelińskim trening dla wszystkich chętnych poprowadzi Andrzej Kasprzak z "Kolejorza". Po godzinie ćwiczeń każdy uczestnik dostanie rogala świętomarcińskiego.


Otwarty trening poprowadzi Andrzej Kasprzak, który na co dzień pracuje z piłkarzami Lecha Poznań i dba o ich przygotowanie fizyczne oraz kondycyjne. W środę poprowadzi otarte zajęcia dla wszystkich chętnych. - Potrwają godzinę, czyli mniej więcej tyle ile potrzebne jest do spalenia kilkuset, a nawet tysiąca kcal, jeśli ćwiczący odpowiednio "podkręci sobie obroty". Po zakończeniu treningu na każdego uczestnika czekać będzie słodki prezent w postaci rogala świętomarcińskiego upieczonego - informuje poznański klub.

- Godzina takiego treningu to całkiem spory wysiłek - tłumaczy Andrzej Kasprzak. - Zapraszamy do udziału nie tylko tych, którzy szukają pretekstu do zjedzenia rogala, ale także wszystkich, chcących na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają niektóre ćwiczenia wykonywane przez lechitów. Zajęcia na świeżym powietrzu to nie tylko spalanie kalorii, ale przede wszystkim korzyść dla zdrowia - podkreśla.

Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować. Jak? Trzeba wysłać wiadomość e-mail na adres facebook@kksle.ch. "W tytule maila należy podać hasło 500 kcal za 500 kcal a w jego treści wpisać swoje imię i nazwisko. Warto pamiętać również o wygodnym stroju sportowym i butach; uczestnicy będą mieli do dyspozycji szatnię drużyny gości" - wyjaśnia Lech Poznań.