Wysokie zwycięstwo Polonii z Pogonią Grodzisk Maz.

Dwie bramki w pierwszej połowie, dwie w drugiej. ?Czarne Koszule? pewnie pokonały w Grodzisku Maz. miejscową Pogoń i awansowały na czwarte miejsce w tabeli III ligi.

Mecz 16. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej został rozegrany awansem (większość meczów zaplanowano na 11 listopada). Polonia w Grodzisku mogła wygrać o wiele wyżej, ale zmarnowała jeszcze kilka doskonałych sytuacji do strzelenia gola.

Do przerwy prowadziła dwoma golami, a bohaterem tej części spotkania był Krystian Pieczara, który najpierw (w 26. minucie) z bliska dobił piłkę wypuszczoną przez bramkarza, a w doliczonym czasie z ostrego kąta pokonał Michała Brudnickiego, który przez kilka sezonów bronił w... Polonii.

Zaraz po przerwie na 3:0 podwyższył Mariusz Marczak, a w 72. minucie Aleksander Tomaszewski mocnym strzałem z dystansu ustalił wynik spotkania.

Po tym meczu Polonia ma 27 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Do lidera z Aleksandrowa Łódzkiego, który ma jeden mecz rozegrany mniej, traci cztery punkty. W następnej kolejce, w sobotę, zmierzy się na wyjeździe ze Startem Otwock.

Bramki: 26. Pieczara, 45+1. Pieczara, 47. Marczak, 71. Tomaszewski. Polonia Warszawa: Tobjasz Ż - Bochenek, Worach, Choroś Ż (75. Augustyniak), Wojdyga - Kosiec Ż, Kosiorowski Ż (46. Pindor Ż) - Tomaszewski (87. Jaroszewski), Marczak, Zapaśnik Ż - Pieczara (70. Kluska).