Kamil Stoch ambasadorem marki Breitling

Kamil Stoch, mistrz świata i dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich, został ambasadorem marki Breitling, która produkuje ekskluzywne zegarki.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Breitling jest znany z zamiłowania do lotnictwa. - Chronometry tej marki są piękne same w sobie. Od teraz firma wspiera także innego rodzaju lotników. Jestem dumny, że mogłem związać się z tą marką - mówi Stoch.

Oprócz skoków narciarskich pasją Stocha jest właśnie lotnictwo. - Mam nadzieję, że ta współpraca pomoże mi wspiąć się jeszcze wyżej w karierze skoczka narciarskiego, a w przyszłości rozwinąć skrzydła w mojej innej pasji, jaką jest latanie - podkreśla dwukrotny mistrz olimpijski.

- Życzę panu Kamilowi, aby rozpoczął drugą karierę: jako pilot samolotowy. Pan Kamil był fanem naszej marki zanim się poznaliśmy. To współpraca oparta na przyjaźni. Będzie trwała, dopóki pan Kamil będzie chciał - zapewnia Peter Kellner, prezes firmy Breitling na Austrię i Europę Wschodnią.

Stoch dostał w prezencie zegarek. - Chyba nie będzie on pomocny w pana lotach, bo jest dość ciężki - ostrzegł go prezes.

Głównym dystrybutorem marki Breitling jest firma Apart.