Stal Gorzów uzupełnia kadrę na nowy sezon

Tym razem nie chodzi jednak o żużlowców czy piłkarzy ręcznych. Stal rozpoczyna nowy nabór na podprowadzające i hostessy, które w zbliżającym się sezonie dołączą do grupy dziewczyn, które już reprezentują nadwarciański klub.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

"Jeśli jesteś młoda, energiczna, lubisz i potrafić tańczyć, kręci cię warkot motorów, chcesz spróbować czegoś nowego, poczuć zapach żużla, ducha rywalizacji i kochasz żółto-niebieskie barwy, czekamy właśnie na Ciebie! Masz niepowtarzalną okazję stać się dziewczyną Stali." - w taki sposób gorzowski klub zachęca do wzięcia udziału w castingu na nowe podprowadzające w sezonie 2016.

Stal szuka dziewczyn, które zasilą ekipę tańczących pod taśmą. Mile widziane jest doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka lub tancerka.

Warunkiem udziału w naborze jest ukończony osiemnasty rok życia oraz wypełnienie kwestionariusza i wysłanie go na adres a.kuswik@stalgorzow.pl. Do wiadomości należy dołączyć dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci). Wypełnione dokumenty należy wysłać do 30 listopada 2015 r. Wkrótce potem klub ogłosi które dziewczyny znajdą angaż w Stali.