Nesta przegrała kolejny mecz na Tor-Torze

Toruński klub coraz bardziej rozczarowuje oczekiwania kibiców.

Torunianie przegrali z Polonią Bytom 3:5. Już pierwsza tercja praktycznie przesądziła o wyniku - po 19. minutach gospodarze mieli do odrobienia dwie bramki. Później dominacja Polonii była bezdyskusyjna - do tego stopnia, że bytomianie prowadzili aż 4:0. Kolejny raz słabe spotkania zaliczyli obcokrajowcy. Zagraniczni hokeiści Nesty w założeniach mieli kandydować do roli liderów zespołu, ale niczym nie wyróżniali się na tle polskich zawodników toruńskiego zespołu.

NESTA MIRES TORUŃ - POLONIA BYTOM 3:5

Tercje: 0:2, 2:2, 1:1

Bramki: 0:1 Salamon (11), 0:2 Wieczorek (19), 0:3 Demjaniuk (22), 0:4 Frączek (35), 1:4 Kukuszkin (36), 2:4 Żyliński (40), 2:5 Przygodzki (52), 3:5 Sarsok (59)

NESTA MIRES: Plaskiewicz - Zacharenko, Huzarski, Kalinowski, Kukuszkin, Minge - Lidtke, Żyliński, Kasztanow, Sarsok, Dołęga - Skólmowski, Chrzanowski, Fraszko, Kuchnicki, Wiśniewski - Heyka, Husak, Dzięgiel, Winiarski.