Ruszyła sprzedaż biletów na mecz siatkarzy Cerradu Czarnych

We wtorek 27 października rozpoczęła się internetowa przedsprzedaż biletów na inaugurację PlusLigi. Przypomnijmy, że pierwszy mecz Cerrad Czarni Radom rozegrają u siebie w najbliższy poniedziałek, a ich rywalem będzie ZAKSA Kędzierzyn - Koźle.
Wejściówki na spotkanie Cerrad Czarni vs ZAKSA dostępne są już w sprzedaży internetowej. Tak jak w ubiegłym sezonie dystrybucję prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu. Zainteresowani powinni odwiedzić stronę www. kupbilet.mosir.radom.pl. Pod tym adresem dostępna jest również instrukcja zakładania konta oraz zakupu wejściówek on- line.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem serwisu internetowego, mogą to zrobić klasycznie. W dniu meczu kasy w hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 15. Bilet normalny na mecze z udziałem Cerradu Czarnych w sezonie 2015/2016 kosztuje 30 zł. Z kolei ulgowe wyceniono na 15 zł. Uprawnieni do korzystania z ulgi są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące. W tym przypadku to wydatek 10 złotych.

W siedzibie radomskiego przedstawiciela w siatkarskiej elicie (hala MOSiR, ul. Narutowicza) trwa również sprzedaż karnetów w cenie 400 zł. Przypomnijmy, że mecz Cerrad Czarni kontra ZAKSA odbędzie się w poniedziałek 2 listopada. Początek rywalizacji o godz. 18.