Legia Warszawa - Lech Poznań. Jest kilka niespodzianek w składzie "Kolejorza". Lech z nowym kapitanem!

Jan Urban zdecydował się na aż siedem zmian w składzie Lecha Poznań w porównania do meczu z Fiorentiną. W ataku "Kolejorza" znów nie ma klasycznego napastnika. W roli kapitana zespołu zadebiutuje Szymon Pawłowski.
Tylko czterech zawodników utrzymało miejsce w wyjściowym składzie Lecha Poznań. W spotkaniu z Legią Warszawa wystąpi aż siedmiu nowych zawodników. Swój debiut w roli kapitana zaliczy z kolei Szymon Pawłowski. Powód? Pierwszy kapitan Łukasz Trałka pauzuje na nadmiar żółtych kartek, a jego zastępca Marcin Kamiński usiądzie na ławce rezerwowych.

Do składu "Kolejorza" wraca Karol Linetty. Trener Jan Urban z uwagi na kontuzje napastników Marcina Robaka i Denisa Thomalli postanowił wystawić w ataku nominalnego pomocnika Macieja Gajosa, który będzie wspierany przez Kaspra Hamalainena.

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Kebba Ceesay, Paulus Arajuuri, Tamas Kadar, Barry Douglas - Abdul Aziz Tetteh, Karol Linetty - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski - Maciej Gajos

Ławka rezerwowych: Maciej Gostomski, Dariusz Dudka, Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Darko Jevtić, Dariusz Formella, Denis Thomalla

Początek meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań o godzinie 18. Relacja "na żywo" na Sport.pl, transmisja na antenie Canal+.