Piast Gliwice - Korona Kielce 0:1. Radoslav Latal: Wypada jeden zawodnik i już mamy problem

- W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo źle. Brakowało agresywności, przegrywaliśmy pojedynki - mówił po porażce z Koroną Kielce Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Oglądaliśmy bardzo dobre spotkanie, choć pewnie wielu liczyło, że gra będzie bardziej otwarta. Proszę jednak pamiętać, że przyjechaliśmy do zespołu, który na własnym boisku wygrał sześć kolejnych meczów - przypominał Marcin Brosz, trener Piasta. - Muszę pochwalić całą swoją drużynę, a w szczególności Zbyszka Małkowskiego, który wybronił nam rzut karny - dodał szkoleniowiec Korony.

Mocno zawiedziony był z kolei Radoslav Latal. -Wiedzieliśmy, jakim zespołem jest Korona, jak dobrze potrafi bronić. Mimo to, w pierwszej połowie zagraliśmy bardzo źle. Brakowało agresywności, przegrywaliśmy pojedynki. Jakub Szmatuła popełnił błąd i straciliśmy gola. Po przeprowadzeniu zmian wyglądało to już trochę lepiej, ale i tak potwierdziło się, że jeśli wypada nam któryś z zawodników pierwszego składu, to już mamy problem - przyznał szkoleniowiec Piasta.

Najzdolniejszy piłkarz najmłodszego pokolenia w naszym regionie to: