Fenomenalna Wisła. Podpaliła Siarkę i jest już liderem

Wisła Puławy podtrzymuje fantastyczną passę bez porażki. Mecz z Siarką Tarnobrzeg był już dziewiątym bez porażki. Swój mecz za to przegrał dotychczasowy lider II ligi Stal Mielec i to Duma Powiśla zajmuje teraz pierwsze miejsce w tabeli
Pierwsze 45. minut było bardzo bezbarwnym widowiskiem. W składzie Wisły było widać brak pauzującego za kartki Konrada Nowaka. Mecz toczył się głównie w środku boiska. W 36. minucie błąd popełnił Arkadiusz Maksymiuk, który ręką zagrał w polu karnym. Szansy z jedenastu metrów nie zmarnował Marcin Stefanik.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Wisła grała wolno i z trudem przedostawała się w pole karne gości. Przełom nastąpił w 75. minucie. Wtedy drugą żółtą kartkę ujrzał Krzysztof Suchecki i Siarka musiała ostatni kwadrans grać w dziesiątkę. Już po chwili wykorzystali to podopieczni Bohdana Bławackiego. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Słotwińskiego bezbłędnie wykorzystał Michał Budziński. Po kolejnych dwóch minutach Wisła była już na prowadzeniu. W polu karnym świetnie zachował się Dawid Pożak, który minął trzech zawodników i pięknym strzałem nie dał szans bramkarzowi. Wynik meczu ustalił Mateusz Olszak. W doliczonym już czasie gry Mateusz Olszak.

Wisła Puławy3(0)
Siarka Tarnobrzeg1(1)
Bramki: Budzyński (76.), Pożak (78.), Olszak (90.) - Stefanik (36.)

Wisła Puławy: Penkovets - Turzyniecki, Budzyński, Pielach Ż, Litwiniuk, Lisiecki (59. Słotwiński), Głaz (46. Olszak), Maksymiuk, Charzewski (15. Pożak), Szczotka Ż (85. Tetych), Niezgoda.

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Waleńcik, Stępień, Kościelny, Suchecki Ż/CZ (75.), Stromecki Ż (87. Buczek), Stefanik, Więcek (83. Mendzelowski), Domański, Koczon (73. Chłoń), Martuś.