Korona Handball ze Słupią, młodzieżowy szczypiorniak i koszykarze [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA NOŻNA

III LIGA: KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Czarni Połaniec, sobota godz. 15, Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn, niedziela godz. 12;

IV LIGA: Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów, Zdrój Busko Zdrój - GKS Rudki, Unia Sędziszów - Lubrzanka Kajetanów, Pogoń Staszów - Klimontowianka Klimontów, Kamienna Brody - Nida Pińczów, Hetman Włoszczowa - Partyzant Radoszyce, Nidzianka Bieliny - Alit Ożarów, Neptun Końskie - ŁKS Łagów, wszystkie mecze niedziela godz. 13;

KLASA OKRĘGOWA: Piast Stopnica - Zenit Chmielnik, Star Starachowice - Koprzywianka Koprzywnica, oba mecze sobota godz. 13, Orlicz Suchedniów - Gród Ćmińsk, sobota godz. 14, Zieleń Żelisławice - GKS Nowiny, Orlęta Kielce - Wisła Nowy Korczyn, Moravia Morawica - Polanie Pierzchnica, Sparta Dwikozy - Granat Skarżysko-Kamienna, Wicher Miedziana Góra - Stal Kunów, wszystkie mecze niedziela godz. 13;

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - Słupia Słupsk, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 20;

II LIGA: AZS UJK Kielce - ASPR Zawadzkie, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 16, Wisła Sandomierz - Grunwald Ruda Śląska, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18; AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Azoty II Puławy, hala przy al. Tysiąclecia, niedziela, godz. 15.

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK MŁODSZYCH O PUCHAR PREZYDENTA KIELC: hala przy ul. Krakowskiej, piątek od 10, sobota od 8:45, finały w niedzielę od 8:30;

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO: hala przy ul. Jagiellońskiej, piątek od 12:30, sobota od 8:50, finały w niedzielę od 8:30;

KOSZYKÓWKA

III LIGA: AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce - Skawa Wadowice, hala przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, sobota godz. 19; Calipers Kielce - Limblach Limanowa, hala przy ul. Żytniej, niedziela godz. 17

KIELECKA AMATORSKA LIGA FIRM: Seller/Life + - Bozon Basket Crew, Lekarze - MKK Kielce i Szkoła Jazdy TOM - Pivot, piątek godz. 18.30, 19.30 i 20.30.

KOSZYKÓWKA NA WÓZKACH

III ŚWIĘTOKRZYSKI TURNIEJ O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO: hala Politechniki przy al. Tysiąclecia 7, sobota godz. 9 i niedziela godz. 8.30.

FUTSAL

I LIGA: GKS Ekom Futsal Nowiny - Eta Zagłębie Dąbrowa Górnicza, sobota godz. 18.

SPORTY WALKI

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE SHINKYOKUSHIN: hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, sobota godz. 10.

ZAPASY

PUCHAR POLSKI KADETEK I JUNIOREK - I MEMORIAŁ KSAWEREGO WALISZEWSKIEGO: hala Pod Basztami w Chęcinach, sobota godz. 9.

Więcej o: