Już w środę oficjalna prezentacja siatkarzy Cerradu Czarnych Radom

Niespełna dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym siatkarze Cerrad Czarnych oficjalnie zaprezentują się swoim kibicom. Do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza radomski przedstawiciel w PlusLidze zaprasza w środowe popołudnie (21 października).
Prezentacja siatkarzy Cerrad Czarnych w hali MOSiR rozpocznie się o godz. 17.00. W klubowych barwach fanom pokażą się wszyscy siatkarze - obecni będą już Artur Szalpuk i Lukas Kampa. Organizatorzy przygotowali dla kibiców bogaty program. Pokaz tradycyjnie otrzyma atrakcyjną oprawę. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Przedstawiona zostanie oficjalna maskotka klubu.

- Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z siatkarzami i zdobycia ich autografów. Wszystko okraszone zostanie towarzyskim meczem. Rywalem podopiecznych będzie AZS Politechnika Warszawska. Stołeczny zespół w Radomiu pojawi się m.in. z Pawłem Zagumnym w składzie, którego siatkarskim fanom bliżej nie trzeba przedstawiać. W ekipie z Warszawy zagra również Jan Firlej, wychowanek naszego klubu. W imieniu siatkarzy, sztabu szkoleniowego i władz klubu zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki. Wstęp wolny - czytamy w komunikacie o imprezie.