Cracovia. Marcin Cabaj wrócił do bramki. W trzeciej lidze

Marcin Cabaj wrócił na boisko i zadebiutował w Garbarni Kraków. 35-letni bramkarz udowodnił, że wciąż jest w niezłej formie.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Dopiero w piątek podpisał kontrakt z Garbarnią, a już dzień później miał okazję do debiutu w nowej drużynie. Były piłkarz Cracovii, a obecnie trener bramkarzy grup młodzieżowych klubu, ponownie stanął między słupkami i nie zawiódł. Zadanie miał niełatwe. Przeciwnikiem jego drużyny był lider małopolsko-świętokrzyskiej trzeciej ligi - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Cabaj pokazał się z dobrej strony, kilka razy ratując zespół przed utratą bramki. Nie zakończył jednak spotkania z czystym kontem. W 82. minucie dał się pokonać napastnikowi gości, Damianowi Mężykowi. Ten gol nie wpłynął jednak na losy meczu. Garbarnia wygrała 3:1 i umocniła się na drugim miejscu w tabeli trzeciej ligi.

Cabaj wznowił karierę po roku przerwy. W sezonie 2013/2014 grał w Sandecji Nowy Sącz, później był jeszcze piłkarzem Siarki Tarnobrzeg.