Lech Poznań jednak zwolni Macieja Skorżę?! Nowy trener jeszcze nawet dzisiaj!

"Nowym trenerem Lecha Poznań zostanie Jan Urban" - informują Piotr Wołosik i Łukasz Olkowicz z bloga "Ofensywni".
Dziennikarze bloga "Ofensywni", zwykle niepodający nieprawdziwych informacji, przewidują, że Lech Poznań może dokonać zmiany na stanowisku trenera nawet jeszcze dzisiaj. Dotychczasowego szkoleniowca Macieja Skorżę - tak jak wcześniej informowaliśmy - miałby zastąpić Jan Urban.

Pod wodzą Skorży "Kolejorz" przegrał aż osiem ligowych spotkań w tym sezonie i zamyka tabelę ekstraklasy. Mimo że w ostatnich dniach wokół szkoleniowca Lecha było sporo dyskusji, to władze klubu nie zdecydowały się zwolnić trenera, który wywalczył mistrzostwo Polski. "Kolejorz" nie opublikował też jednak żadnego komunikatu, który wyrażałby wobec szkoleniowca jakiekolwiek wotum zaufania.

Jeszcze w środę prezes Lecha Karol Klimczak przekonywał dziennikarzy, że Maciej Skorża otrzymał zadanie przygotowania Lecha do najbliższego ligowego meczu z Ruchem Chorzów. Nieoficjalnie było wiadomo, że Lech potrzebuje jednak czasu na porozumienie się z jego następcą. Zdaniem "Ofensywnych" mistrz Polski dogadał się z byłym trenerem m.in. Legii Warszawa Janem Urbanem i to być może jeszcze w piątek ogłosi zmianę na stanowisku trenera.