Lech Poznań. Kibice spotkali się z zarządem, ale czekają na właściciela. Ich działalność na stadionie zawieszona

W czwartek doszło do spotkania przedstawicieli kibiców Lecha Poznań z zarządem klubu, podczas którego prezes Karol Klimczak przedstawił program naprawczy. Kibice domagają się spotkania z właścicielem klubu i nie odwołują swojego zawieszenia działalności na stadionie.
Fatalne wyniki sportowe i równie zła atmosfera wokół Lecha Poznań prowokuje zarząd klubu do kolejnych spotkań. W środę prezes Karol Klimczak spotkał się z dziennikarzami, ale wrozmowie stronił od konkretów . Dzień później doszło do spotkania z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań.

Oto informacja przekazana przez przedstawicieli SKLP: - Zarząd SKLP spotkał się dziś z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem i wiceprezesem Piotrem Rutkowskim. Kibice podziękowali za odpowiedź na list otwarty, jednocześnie podkreślając, że w dalszym ciągu oczekują na odpowiedź na zaproszenie. Podczas spotkania prezes Karol Klimczak poinformował o wdrożeniu planu naprawczego bez podania szczegółów. Spotkanie zakończyła stanowcza prośba o spotkanie z Jackiem Rutkowskim. SKLP podczas spotkania wielokrotnie podkreślało potrzebę organizacji spotkania z właścicielem Lecha. Do tego momentu działalność kibiców na stadionie Lecha została zawieszona.

Kibice wcześniejzaprosili właściciela Jacka Rutkowskiego na spotkanie , ten z koleiodpowiedział im listem otwartym . Póki co nic nie wskazuje na to, by do konfrontacji Jacka Rutkowskiego z kibicami miało dojść w najbliższym czasie.