Wygrany sparing Developresu SkyRes Rzeszów. Z wicemistrzem Niemiec

W rozgrywanym w Karpaczu Turnieju Trzech Narodów zespół Developresu SkyRes Rzeszów pokonał wicemistrza Niemiec Allianz MTV Stuttgart 3:2.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLSpotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z Allianz MTV Stuttgart był bardzo wyrównane. Rzeszowianki ostatecznie po tie-breaku okazały się lepsze od wicemistrza Niemiec. Był to pierwszy z trzech meczów Developresu w Turnieju Trzech Narodów, który w piątek rozpoczął się w Karpaczu.

W sobotę Developres rozegra drugie spotkanie w Karpaczu. Rywalem drużyny trenera Mariusza Wiktorowicza będzie Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Początek meczu o godz. 18. W niedzielę z kolei o godz. 11 rzeszowianki zmierzą się z włoskim zespołem Obiettivo Risarcimento Vicenza.

Przypomnijmy, że po turnieju w Karpaczu rzeszowski zespół w terminie 9-11 października zorganizuje III Turniej o Puchar Firmy Developres. Zagrają w nim Polski Cukier Muszynianka, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, VC Olimpia Berlin i Pałac Bydgoszcz. Tydzień później, 17 października, Developres zainauguruje rozgrywki w ORLEN Lidze meczem z PGE Atomem Trefl Sopot.