Wraca Korona, derby piłkarzy ręcznych, Korona Handball o drugą wygraną, bieg uliczny [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA NOŻNA

EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Kolporter Arena, sobota godz. 18;

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - ŁKS Łódź, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 12, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - GKS Bełchatów, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, niedziela godz. 16;

II LIGA KOBIET: Moravia Morawica - DAP Girls Dębica, niedziela godz. 12:30;

III LIGA: Sparta Caffaro Kazimierza Wielka - Hutnik Kraków, sobota godz. 11, Spartakus Aureus Daleszyce - Korona II Kielce, sobota godz. 13, Łysica Bodzentyn - Wisła II Kraków, Czarni Połaniec - Wolania Wola Rzędzińska, oba mecze sobota godz. 15, Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Św., niedziela godz. 15;

IV LIGA: Lubrzanka Kajetanów - Kamienna Brody, Alit Ożarów - Pogoń Staszów, Neptun Końskie - Unia Sędziszów, wszystkie mecze sobota godz. 15, ŁKS Łagów - Wierna Małogoszcz, Naprzód Jędrzejów - Hetman Włoszczowa, Klimontowianka Klimontów - Zdrój Busko-Zdrój, Nida Pińczów - Partyzant Radoszyce, GKS Rudki - Nidzianka Bieliny, wszystkie mecze niedziela godz. 15;

KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Gród Ćmińsk, sobota godz. 15, Polanie Pierzchnica - Orlicz Suchedniów, Koprzywianka Koprzywnica - Sparta Dwikozy, Stal Kunów - Moravia Morawica, Zenit Chmielnik - Zieleń Żelisławice, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlęta Kielce, Wicher Miedziana Góra - Piast Stopnica, Wisła Nowy Korczyn - Star Starachowice, wszystkie mecze niedziela godz. 15;

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA: KSSPR Końskie - Siódemka Miedź Legnica, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18;

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - MTS Kwidzyn, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 16:30;

II LIGA: AZS UJK Kielce - Vive Tauron II Kielce, hala przy ul. Świętokrzyskiej, piątek godz. 19:30, Vive Tauron II Kielce - Orlik Brzeg, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 19:30, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orlik Brzeg, hala przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, niedziela godz. 12, Wisła Sandomierz - Azoty II Puławy, hala przy ul. Patkowskiego, niedziela godz. 15;

Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Juniorów Młodszych i Młodziczek, hala przy ul. Krakowskiej w Kielcach, niedziela godz. 9;

LEKKOATLETYKA

VII Bieg Uliczny "Kielce biegają", Park Miejski, sobota godz. 10, bieg główny godz. 12:45;

ŁUCZNICTWO

Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Dzieci "Złoty Liść Jesieni 2015", tory Stelli Kielce przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 11.