Przerwana passa rezerw Jagiellonii Białystok

Po czterech wygranych z rzędu drugi zespół Jagiellonii przegrał spotkanie w III lidze. W niedzielę lepsza od białostoczan okazała się Olimpia Olsztynek.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Jedyny gol w meczu padł już w dziewiątej minucie. Piotr Żóranski wykorzystał zamieszanie w polu karnym białostockiego zespołu po rzucie wolnym i z bliskiej odległości trafił do bramki. Pomimo wielu prób, szczególnie w drugiej połowie, gospodarzom nie udało się wyrównać.

- Zawiodła gra w ataku, zdecydowanie. Stworzyliśmy sobie za mało okazji do pokonania bramkarzy rywali. Kilka strzałów i to wszystko. Przez to nie mogliśmy liczyć na zwycięstwo czy remis - mówił po meczu trener rezerw Dariusz Bayer.

W drugim zespole zagrał m.in. wracający po kontuzji Marek Wasiluk czy Alvarinho.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek 0:1 (0:1)

Strzelec bramki: Piotr Żóranski (9.).

Jagiellonia II: Rosa - Radecki, Pawlik, Wasiluk (46. Kaczyński), Pajnowski - Łupiński, Wołczyński (55. Drażba), Gajko, Falon (65. Giełażyn), Alvarinho - Pali (75. Kondracki).

Inne wyniki 10. kolejki

Sobota: Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo 4:0, Wissa Szczuczyn - Rominta Gołdap 2:1, Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 0:3, Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska 0:0, GKS Wikielec - MKS Korsze 2:0.

Niedziela: Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda 3:5, Concordia Elbląg - MKS Ełk (godz. 16).