Siatkarki zaczynają nowy sezon w lidze

Budowlani Toruń rozpoczynają kolejny sezon w 1. lidze piłki siatkowej kobiet.
Po ubiegłorocznym, trzecim miejscu apetyty zarówno włodarzy, jak i działaczy wzrosły i w tym sezonie siatkarki reprezentujące toruński klub będą z pewnością walczyć w każdym meczu, by znaleźć się w play-off i grać o najwyższe cele.

Przed sezonem doszło do kilku zmian w składzie. Odeszły między innymi: Sandra Szczygioł, Roksana Brzóska, Ewelina Krzywicka, Marlena Pleśnierowicz. Pomimo tych ubytków udało się stworzyć bardzo dobry zespół, który stać na równą walkę z każdym zespołem ligi.

Kontrakty z Budowlanymi podpisały: Ilona Gierak, rozgrywające Karolina Filipowicz i Aleksandra Stachowicz, przyjmujące Marzena Wilczyńska, Patrycja Wyrwa, Marta Wiśniewska, Ilona Gierak, środkowe Ewelina Ryznar, Jowita Jaroszewicz i Anna Lewandowska, atakujące Marta Łukaszewska i Aleksandra Theis oraz libero Daria Bąkowska.

Pierwszy mecz Budowlane rozegrają w piątek 2 października o godzinie 16 w hali bocznej, Areny Toruń przy ulicy gen. J. Bema w Toruniu. Rywalem torunianek będzie beniaminek I ligi, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Goście przed sezonem znacząco przebudowali skład, jednak postawione cele są ambitne i z pewnością gliwiczanki przyjadą do Torunia z wolą zwycięstwa.Ceny biletów:

Bilet normalny - 10 zł

Bilet ulgowy - 5 zł

Karnet - 60 zł

Wstęp dla dzieci do 6. roku życia - za darmo

Emeryci i renciści - bilet ulgowy