Cerrad Czarni wygrali w Rypinie drugi mecz. Tym razem z Effectorem

To był pożyteczny i owocny wyjazd do Rypina dla siatkarzy Cerradu Czarnych Radom. Na turnieju zespołów z PlusLigi radomianie zanotowali dwa zwycięstwa.
W piątkowy wieczór siatkarze z Radomia uporali się z Łuczniczką Bydgoszcz, wygrywając 3:0. Tymczasem w sobotę 26 września rywalizowali z Effectorem Kielce. Sparing z kielczanami podopieczni trenera Raula Lozano zaczęli w dobrym stylu. Szybko objęli prowadzenie 9:5, a na drugiej przerwie technicznej wygrywali 16:12. Ostatecznie partię otwarcia zdobyli przekonująco. Potem, ale tylko na chwilę do głosu doszli gracze Dariusza Daszkiewicza i Effector wyrównał na po 1 w setach. Dwie kolejne odsłony na swoje konto zapisali radomianie, przy czym zwycięstwo w meczu zapewnili sobie po walce na przewagi.

Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom 1:3 (20:25, 25:21, 20:25, 27:29).

Cerrad Czarni: Szczurek, La Cavera, Żalinski, Grobelny, Ostrowski, Grzechnik, Kowalski (libero) oraz Zugaj, Bołądź, Pliński, Zbierski, Zwiech.