Sport.pl

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut, a Śląsk Wrocław sprzedaje 5 biletów po 9 złotych

Piłkarski Śląsk postanowił wykorzystać fenomenalny wyczyn Roberta Lewandowskiego i w związku z tym zorganizował specjalną promocję biletową na piątkowy mecz z Piastem Gliwice. Kibice mogą kupić pięć biletów na spotkanie drużyny Tadeusza Pawłowskiego za jedyne 9 zł każdy.
Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze


Bilety na mecz Śląska z liderem ekstraklasy Piastem Gliwice można kupić już za 9 zł, pod warunkiem że zbierze się pięcioosobowa grupa. Wystarczy więc skrzyknąć znajomych i pójść do kas klubu przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej (akcja obejmuje tylko te dwa punkty), by dokonać w czwartek zakupu wejściówek od godz. 14 do 16 (promocja obowiązuje tylko w tych godzinach). Bilety za 9 zł dla piątki znajomych możecie kupować na trybuny B i D. Jak łatwo wyliczyć - za całość pakietu zapłacicie 45 zł, co jest sumą niewiele wyższą niż w przypadku zakupu dwóch biletów normalnych na wyznaczone sektory.

Mecz Śląsk - Piast w piątek na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Początek o godz. 20.30

Podsumowanie zasad promocji:

1. W ramach promocji za pakiet pięciu biletów (trybuna B lub D) zapłacicie 45 zł (9 zł każdy)

2. Promocja obowiązuje w czwartek 24 września od godz. 14 do 16

3. Akcją objęte są dwa punkty sprzedaży biletów: kasy przy ul. Oporowskiej i Królewieckiej

4. Przed zakupem biletów poinformujcie o udziale w promocji kasjera/kasjerkę

Czy Wrocław jest miastem sportu? Jak wśród mieszkańców promować zdrowy styl życia, co miastu da organizacja World Games 2017? Jakiej infrastruktury rekreacyjnej potrzebujemy najbardziej - o tym 29 września porozmawiamy podczas sportowej Pracowni Miast. W konferencji na Stadionie Miejskim może wziąć udział każdy

Czytaj więcej

Więcej o: