Targi Kielce z Koroną Handball!

Targi Kielce zostały nowym sponsorem pierwszoligowych piłkarek ręcznych Korony Handball. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że doszliśmy do porozumienia - mówi portalowi kielce.sport.pl Michał Chwaliński, prezes kieleckiego klubu
Logotyp tej firmy będzie można zobaczyć na koszulkach kieleckich zawodniczek już podczas inauguracyjnego spotkania z MTS-em Żory (najbliższa sobota, godz. 17.30, hala przy ul. Krakowskiej).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać takiego partnera, który dostrzegł naszą bardzo dobrą pracę z młodzieżą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że współpraca dla Targów na razie będzie tylko w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, ale być może po naszym awansie do PGNiG Superligi dla Targów będzie to też wartość promocyjna. Na razie jeszcze się obie strony poznają i dajemy sobie trochę czasu. Mam jednak nadzieję, że współpraca będzie trwać latami, z korzyścią dla wszystkich stron, a przede wszystkim dla naszej bardzo utalentowanej młodzieży - mówi Michał Chwaliński, prezes Korony Handball.

- To nie jest jakieś zaangażowanie na dużą skalę i nie traktujemy tego w kategoriach promocji Targów Kielce, ale raczej jako wspieranie lokalnych inicjatyw i działalność pro publico bono. Życzymy drużynie jak najlepiej, ale nie patrzymy na to wsparcie w kategoriach tego, że może niedługo awansują. Po prostu chcieliśmy pomóc - przyznał Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Dla jego firmy to powrót do sponsorowania piłki ręcznej. Przypomnijmy, że firma ta przez pięć lat była partnerem strategicznym innego klubu z województwa świętokrzyskiego - piłkarzy ręcznych Vive.