Wisła Kraków. Specjalna oprawa na szczególny mecz

Mecz ?Gwiazdy dla Białej Gwiazdy? zostanie uświetniony wyjątkową oprawą na trybunach.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plKulminacyjnym punktem akcji "Wisła Kraków to nasza historia" będzie mecz dawnych gwiazd krakowskiego klubu z obecną drużyną. Oprócz piłkarskich legend podczas spotkania będzie można zobaczyć specjalnie z tej okazji przygotowaną oprawę meczową. Jej wielkość i ilość przeznaczonych na nią pieniędzy zależy od tego, jaki ostatecznie próg finansowy uda się osiągnąć kibicom. Fani mogą wspomagać klub za pośrednictwem strony Fans4club.com. We wtorek o godz. 12.20 na koncie projektu było 288 137 zł, czyli 75 proc. pierwszego zakładanego celu. Do końca akcji pozostało 18 dni.

Do tej pory sprzedano 2905 biletów, do kupienia zostało aż 29070 wejściówek. Oprócz wstępu na mecz w ramach akcji można kupić nagrody. Są to m.in. plakat z meczu, zdjęcia z autografami zawodników, kolacja z trenerami, funkcja asystenta trenera, koszulki okolicznościowe oraz meczowe gadżety piłkarzy takie jak koszulki, opaska kapitańska czy rękawice bramkarskie.

Wyprzedane zostały już m.in. udział w przedmeczowej rozgrzewce, eskorta meczowa, występ w meczu czy konkursie rzutów karnych.

Mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" zostanie rozegrany 10 października na stadionie Wisły. Początek o godz. 15.30.