To trzecia porażka. Nasze panie znów na samym dnie tabeli

Piłkarki nożne TKKF Stilon Gorzów w pierwszoligowym sezonie nie strzeliły jeszcze w domu żadnego gola i straciły wszystkie punkty. W 4. kolejce przegrywamy z Pragą Warszawa 0:2.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Przy kłopotach zdrowotnych Włodzimierza Strończyńskiego, do naszego zespołu wrócił trener Roman Mielcarek, który współpracował z TKKF Stilon parę miesięcy temu, jeszcze w ekstraklasie. Choć jak mówią obserwatorzy, gorzowianki zagrały lepiej, to niestety wynik nie był korzystniejszy. Nie wykorzystaliśmy dogodnych okazji do przerwy, w drugiej połowie straciliśmy dwie bramki i z zaledwie jednym punktem na koncie zamykamy tabelę grupy północnej pierwszej ligi.

W następny weekend nie będzie łatwiej. W 5. kolejce gorzowianki zagrają z Unifreeze w Górznie.

TKKF STILON GORZÓW - PRAGA WARSZAWA 0:2 (0:0)

BRAMKI: Ogonowska (60.), Tarasiewicz (90.)

TKKF STILON: Poźniak - Bandosz, Czyżewska, Czarnik, Karaczyn (86. min Górka) - Kaczmarek (63. min Pietroczuk), Lewicka (68. min Waszkiewicz), Walczyk, Brzozowska, Nowicka - Mazur (65. min Łowicka).

WYNIKI Z 4. KOLEJKI:

TKKF Stilon Gorzów - Praga Warszawa 0:2, Sportowa Czwórka Radom - Medyk II Konin 1:2, Stomil Olsztyn - Unifreeze Górzno 1:3, KS Raszyn - Polonia Poznań 0:0. Mecz Victoria Sianów - UKS SMS Łódź został przełożony na 4 października.